Loft Pousada Brandt'S 1
| Wi-Fi WiFi | Airconditioning | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Loft Pousada Brandt'S 1 Campo Grande appartement ligt op korte rijafstand van 10 minuten van het Jose Antonio Pereira Museum en beschikt over een privéparkeerplaats voor degenen die met de auto reizen. Het appartement van 45 m² ligt op 4 km van het Park Ayrton Senna.
Als gasten verblijven in 1-slaapkamer Loft Pousada Brandt'S 1 appartement, hebben ze toegang tot een balkon voorzien van airconditioning. Voor uw comfort zijn een apart toilet en een douche beschikbaar bij deze accommodatie. Je vindt er ook badlakens.
Dit appartement beschikt over een kitchenette met faciliteiten. Dit 1-badkamer appartement ligt op 20 minuten rijden van de Campo Grande luchthaven.
- Locale bezienswaardigheiden
- Diesel BRAX597 km
- Arroz Piovesan699 km
- Ceramfix581 km
- Styllus Brindes526 km
- Santa Tereza dos Andes2818 km
- Loja de Armarinhos993 km
- JASPE Argamassa1428 km
- Suwan Papel641 km
- Luchthavens
- Internationale Luchthaven Campo Grande15 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren zijn niet toegestaan
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Hoeveel kost het om Loft Pousada Brandt'S 1 appartement te boeken?
De prijs van het boeken van Loft Pousada Brandt'S 1 appartement is $19. - ❓
Beschikt Loft Pousada Brandt'S 1 appartement over parkeergelegenheid?
Loft Pousada Brandt'S 1 appartement heeft een privéparkeerplaats. - ❓
Welke luchthaven is het dichtst bij Loft Pousada Brandt'S 1 appartement gesitueerd?
Campo Grande luchthaven en Loft Pousada Brandt'S 1 appartement zijn gescheiden door een 5 km afstand. - ❓
Wat is precies de grootte van dit appartement?
Dit appartement bestaat uit 45 vierkante meter.